Головна / Новини / Інструменти локального економічного розвитку. Досвід успішних громад України та Польщі

Інструменти локального економічного розвитку. Досвід успішних громад України та Польщі

23/02/2021

Як громадам ставати ефективними? Як експертний досвід може стати каталізатором успіху? Чи існують якісні експертні послуги для громад в Україні? Адже в умовах об’єднання територіальних громад та відповідно до законодавчих норм, існує потреба у швидкій та якісній підготовці базових документів та проєктів на місцевому рівні, зокрема, стратегічних планів, інвестиційних планів, містобудівної документації, комунікаційної стратегії тощо. Для того, аби громада успішно розвивалася, потрібно визначити правильний напрямок руху та залучити кошти й інвестиції. Крім того, багато громад в Україні потенційно є туристично привабливими. Але як це все розвивати і впроваджувати? Як залучати інвестиції та реалізовувати проєкти? Які документи для цього потрібні та хто може допомогти їх розробити? Як це впроваджується у Польщі?

Якщо такі питання актуальні для вас та вашої громади, запрошуємо до участі в онлайн-форумі на тему: «Інструменти локального економічного розвитку. Досвід успішних громад України та Польщі».

Своїм експертним досвідом ділитимуться представники/ці України і Польщі.

Захід відбуватиметься 23 лютого з 10:00 по 12:30 на платформі ZOOM за участі представників/ць комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Міністерства розвитку громад та територій України, Асоціації міст України, Програми Study Tours to Poland, ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та інших ключових експертів і експерток.

Метою заходу є залучити представників ГО та експертів, які займаються темою соціально-економічного розвитку, готові обмінятися досвідом з польськими експертами та зацікавлені сформувати спільноту, що надалі розвиватиме тему та супроводжуватиме діяльність представників територіальних громад України у цій сфері, зокрема й створення спільних проєктів та їх координацію.

Головна ідея заходу – формування та підтримка професійного середовища експертів/ток з місцевого економічного розвитку, аби запровадити нові стандарти в умовах нового адміністративно-територіального устрою та адміністративно-територіальної реформи.

У межах заходу відбудеться 3 панельні дискусії. Після вступної частини, ви зможете обрати цікаву для себе тему та доєднатися до обговорення.

  1. Стратегічне планування та стратегічні документи для розвитку громади, їх роль у місцевому економічному розвитку.
  2. Залучення інвестицій та робота з місцевими інвестиційними проєктами і їх супровід. Фінанси та залучення ресурсів.
  3. Кооперація, кластеризація та туризм як колективні об’єднуючі практики розвитку громад.

Для участі у конференції просимо зареєструватись до 12:00 години 19 лютого 2021 року за посиланням: https://forms.gle/ev8TbTAez7RAX2m89  

Програму та посилання для участі у заході буде надіслано зареєстрованим учасникам/цям.

 

За детальнішою інформацією звертайтеся до Галини Сегеди, +389077052366, +380632885982, halyna.seheda@gmail.com