Головна / Анонси / Фотоконкурс «Informer для моєї бабусі/дідуся»

Фотоконкурс «Informer для моєї бабусі/дідуся»

24/02/2019

Якщо ти користуєшся сучасними технологіями та хочеш отримати приз – бери участь у фотоконкурсі «Informer для моєї бабусі/дідуся».

Фотоконкурс триває з 11 по 24 лютого 2019 року. Участь у конкурсі можуть брати мешканці Вінниці віком від 6 до 17 років.

Для того, щоб взяти участь в конкурсі, потрібно:

Крок 1 

Вподобати профіль Подільської агенції регіонального розвитку в мережі Інстаграм @pardorgua
https://www.instagram.com/pardorgua/

Крок 2 
Завантажити мобільний додаток «Інформер» для Android чи IOS за посиланням: https://play.google.com/store/apps/details… (для Android)
https://itunes.apple.com/…/%D1%96%D0%BD%D1%84…/id1297578700… (для IOS)

Крок 3
Показати бабусі/дідусю як користуватись мобільним додатком, щоб отримувати новини про місто.

Крок 4
Зробити 2 світлини, на яких буде видно як ти вчиш бабусю/дідуся користуватись мобільним додатком «Інформер»:
- одне фото, на якому видно людей;
- друге фото, на якому видно мобільний додаток на телефоні.

Крок5

До світлин поставити хештег #myinformer 

Крок 6

Опублікувати світлини і чекати результатів.

Сервісом random 25 лютого серед учасників, які дотримались всіх зазначених умов, буде обрано 3 переможці, які отримають цінні призи.

Фотоконкурс «Informer для моєї бабусі/дідуся» відбувається в рамках проекту «Всі з І4С» для взаємодії поколінь і використання сучасних технологій для розвитку міста та спрямований на дітей шкільного віку.

Захід відбувається за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта та швейцарсько-української програма «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (Програма EGAP), яка спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні. Програма EGAP фінансується Швейцарською Конфедерацією і виконується Фондом Східна Європа та Фондом InnovaBridge. Детальніше про програму на сайті egap.org.ua