Головна / Новини / Вінничанам презентували проект «Всі з I4C»

Вінничанам презентували проект «Всі з I4C»

22/03/2019

21 березня у HUB Місто змістів відбулася презентація напрацювань у рамках проекту «Всі з I4C» (Informer for citizens).

«Всі з I4С» – це проект, який стимулює зацікавленість громадян до використання інструментів електронної демократії через підвищення обізнаності та залучення нових цільових аудиторій.

Метою проекту є налагодження діалогу «влада-громада» та залучення громадян до процесу прийняття рішень через використання інструменту е-демократії «Informer for Citizens» (I4C).

Під час заходу продемонстровано інтегрований мобільний додаток «Informer for Citizens» (I4C) з соціальними мережами, а також функціонуючий чат-бат. 
Мобільний додаток «Інформер», який був одним із переможців першого конкурсу EGAP Challenge, запущений у співпраці з Вінницька міська рада для тестування та використання, передбачає не лише одностороннє інформування, а й отримання зворотнього зв’язку від мешканців. 

Вінниця має хороші передумови для того, щоб стати містом діалогу та спільного прийняття рішень. Адже, на даний момент вже має достатню кількість інструментів електронної демократії (мапа звернень, місцеві петиції, бюджет громадських ініціатив, онлайн чат, Інформер). Проте, важливим є не лише наявність цих інструментів, але й ефективне їх використання. Саме тому під час проекту було розроблено п’ять візуалізаційних презентацій з покроковими інструкціями стосовно використання інструментів електронної демократії, з якими можна ознайомитись на Facebook сторінці Лабораторія електронної демократії.

В межах проекту відбулось п’ять воркшопів «My Informer» для учнів та студентів міста Вінниці. А також для популяризації використання інструментів електронної демократії проводився фотоконкурс «Informer для моєї бабусі/дідуся».

Окрім цього, у коротких відео-роликах, які були записані в рамках конкурсу «Informer Info Day», діти мали можливість поділитись своїми ідеями стосовно того, яким чином за допомогою сучасних технологій можна покращити Вінницю.

Під час заходу відбулась церемонія нагородження переможців обох конкурсів.

Проект реалізовується за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта та швейцарсько-української програма «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (Програма EGAP), яка спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні. Програма EGAP фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва і виконується Фондом Східна Європа та Фондом InnovaBridge. Детальніше про програму на сайті egap.org.ua

Фото з сайту Вінницької міської ради