Головна / Новини / Група з коригування стратегії регіонального розвитку 2020 розглянула SWOT-аналіз ситуації в області

Група з коригування стратегії регіонального розвитку 2020 розглянула SWOT-аналіз ситуації в області

12/02/2015

12 лютого відбулось чергове засідання членів робочої групи з приведення Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року у відповідність із Державною стратегією регіонального розвитку на період до 2020 року.

Зустріч була присвячена обговоренню SWOT-аналізу існуючої ситуації в області, що стане основою написання нового документу.

Напрацювання рекомендацій триватиме до 17 лютого, до участі запрошуються не лише члени робочої групи, але представники громади всіх напрямків діяльності, які мають власне бачення та готові долучитися до процесу оновлення стратегії, враховуючи виклики сьогодення.

Пропозиції до SWOT-аналізу приймаються в електронному вигляді на адресу: ueco@vininvest.gov.ua, ознайомитися з діючою стратегією регіонального розвитку можливо за посиланням:   http://www.ex.ua/445785622598

Нагадаємо, що Робочу групу створено згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації Анатолія Олійника від 29 січня 2015 року № 56, яку очолив перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.

До складу робочої групи увійшли виконавчий директор Громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку» Олег Левченко, директор МГЦУ Тетяна Науменко, провідні фахівці з економічних наук, керівники профільних департаментів та управлінь облдержадміністрації , представники депутатського корпусу обласної Ради, керівники підприємств, завідувачі кафедрами ВУЗ- ів, спеціалісти з координації міжнародних проектів.

Стратегія регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року була затверджена в листопаді 2013 року відповідним рішенням Вінницької обласної ради. Разом з тим, після прийняття Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, виникла необхідність відкорегувати обласну стратегію, привівши її у відповідність до Державної стратегії.