Головна / Новини / «Подільську агенцію регіонального розвитку» відвідали координатори EVS з різних країн

«Подільську агенцію регіонального розвитку» відвідали координатори EVS з різних країн

25/09/2014

24 вересня Громадську організацію «Подільська агенція регіонального розвитку» відвідали координатори Європейської Волонтерської Служби (EVS) з різних країн.

Під час заходу голова правління ГО "ПАРР" Наталія Величко розповіла про діяльність організації та досвід роботи з волонтерами.

Зустріч відбулася в рамках семінару "Залізнична пригода" для налагодження партнерства з елементами навчальної поїздки (22-28 вересня Львів-Вінниця-Червінці-Славське-Львів, Україна).

Семінар "Залізнична пригода" спрямований на створення міцних зв''''язків між координаторами Європейської Волонтерської Служби (EVS) та їх організаціями для майбутньої співпраці, а також можливість для координаторів дізнатися про реалії проведення проектів EVS в Західній Україні. Концепція семінару полягає у залізничні подорожі. Семінар реалізується ресурсним центром САЛЬТО в рамках програми Еразмус+ Європейського Союзу.

У семінарі беруть участь координатори Європейської Волонтерської Служби (EVS) з різних країн Європи, які представляють організації активні в програмі Еразмус+.