Головна / Новини / Форум розвитку громадянського суспільства «Точки взаємодії» у Вінниці

Форум розвитку громадянського суспільства «Точки взаємодії» у Вінниці

17/12/2016

17 грудня у Арт-галереї «ІнтерШик» представники влади та громади обговорювали, як підвищити ефективність співпраці. Це один з елементів системної роботи мерії, який спрямований на активний діалог з мешканцями міста. Форум розвитку громадянського суспільства Вінниці «Точки взаємодії» пройшов у Вінниці вперше, планується, що в подальшому він стане традиційним.

Організаторами Форуму стали Вінницька міська рада, КП «Інститут розвитку міст» за активної участі БФ «Подільська громада», ГО «Громадський центр «Форум», ГО «Подільська агенція регіонального розвитку», ГО «Центр Поділля-Соціум» та ГО «Інститут «Республіка». Захід проводився за підтримки німецької урядової компанії «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».

Стратегія розвитку «Вінниця 2020» визначає формування сильної місцевої громади одним з головних пріоритетів розвитку міста. Для цього потрібен активний та системний діалог між владою і громадськістю. Серед реалізованих заходів у цьому напрямку – проведення конкурсу грантів для громадських організацій, програма «Бюджет громадських ініціатив», сайт www.ngo.vmr.gov.ua, проведення консультацій з громадськістю тощо. Триває реконструкція приміщення (вулиця Пушкіна, 11) для розташування Центру підтримки інституцій громадянського суспільства Вінниці.

Цієї суботи, 17 грудня, у Вінниці відбувся Перший міський Форум розвитку громадянського суспільства «Точки взаємодії».

Учасники заходу обговорили існуючі у Вінниці форми залучення громадськості до розвитку міста. Були презентовані результати опитування громадських організацій Вінниці. Після чого розпочалась робота над розробкою Концепції «HUB для ГО Вінниці» (Центру підтримки інституцій громадянського суспільства Вінниці, відкриття якого заплановане на 2017 рік за адресою вул. Пушкіна, 11). Цей HUB має стати першим в Україні відкритим простором для активного діалогу влади і громади, створеним спільно міською радою і громадськістю.

Джерело: Вінницька міська рада