Головна / Новини / Форум-виставка SMART CITY 2013: розвиток міст та сучасні аспекти міського життя

Форум-виставка SMART CITY 2013: розвиток міст та сучасні аспекти міського життя

30/09/2012

19 - 21 листопада 2013 року відбудеться VII міжнародний спеціалізований форум-виставка SMART CITY 2013. Учасники Форуму у відкритій дискусії зможуть обговорити питання розвитку міст, сучасні аспекти міського життя.
Унікальність SMART CITY 2013 полягає в тому, що це єдиний в Україні форум, експозиція виставки та тематичні сесії конференції якого представляють провідні світові технології, обладнання та рішення в контексті всього міста: SMART CITY = Smart Building+ Smart Networks& Service.

В програмі форуму 2 тематичні сесії:
Smart Building. Будівля - як стійка динамічна система сервісів заданого рівня якості, надійності, безпеки і економічної ефективності:
автоматизовані системи управління будівлею
система управління і енергоефективності
«зелені» технології, активні і пасивні будівлі
ефективна експлуатація
сертифікація будівель

Smart Networks&Services. Муніципальна інфраструктура як стійка система міських комунікацій і сервісів заданого рівня якості (комфорту), надійності, безпеки і економічної ефективності:
організація міських інженерних мереж
технології Smart Grids
муніципальні телекомунікації
розумне управління рухом у місті
комплексна система міської безпеки
муніципальна система управління

Мета форуму: популяризація та сприяння сталому розвитку муніципальних утворень як якісного, безпечного, ефективного і дружнього природі та людям середовища.

Організатор форуму запрошує представників міст відвідати експозицію виставки, взяти активну участь у тематичних семінарах, презентувати власний досвід впровадження новітніх практик та новацій, що розкривають концепцію «розумного міста». Щодо участі у заході звертатися до координатора проекту Олени Косяк за тел. 050-462-2152, e-mail: key@smart-expo.com.ua.

Форум відбудеться у виставковому центрі "AKKO Інтернешнл" у м.Києві.

Детальніше про захід http://smart-expo.com.ua/