Головна / Новини / Енергозбереженню в Северинівці навчались вінницькі школярі

Енергозбереженню в Северинівці навчались вінницькі школярі

20/06/2012

Учні десяти шкіл міста Вінниці та викладачі – здійснили навчально-демонстраційну поїздку до пілотної енергоефективної громади села Северинівка Жмеринського району на Вінниччині.

У Центрі енергоефективності, що діє в Северинівці, учасники проекту з цікавістю слухали розповідь проект-менеджера з напряму Енергоефективності Вадима Кожем’яки про практичне застосування енергозберігаючих технологій, дізнались про наявні в Северинівці енергоощадні об’єкти та про їхні технічні характеристики.

Також вінницькі школярі познайомилися з основами проектного планування – керівник проектів «Подільської агенції регіонального розвитку» Олена Заверюха влаштувала для них інтерактивні ігри, що сприяли формуванню учнівської команди та дозволили на прикладі зрозуміти принципи командної діяльності з розробки та втілення проектів у школі.

Після лекційних занять учасники зібрання мали змогу ознайомитися з усіма енергоощадними об’єктами, наявними в селі (вітроводопідйомна установка, піролізний котел, геотермальний насос тощо).

Захід був проведений в рамках проекту "Формування енергоефективної громади на прикладі досвіду с.Северинівки Жмеринського району Вінницької області" за підтримки програми "Громадянське суспільство та належне врядування" МФ "Відродження".