Головна / Новини / Село Северинівку відвідали студенти університету «Україна»

Село Северинівку відвідали студенти університету «Україна»

04/11/2014

31 жовтня студенти магістратури факультету біомедичних технологій університету «Україна» відвідали село Северинівка, Жмеринського району, Вінницької області.

Мета поїздки – ознайомлення з «Енергонезалежним селом Северинівка», енергозберігаючими об’єктами, відновлювальними джерелами енергії.

Двоє учасників мали особливу мету – написати дипломну роботу з розробки формування природоохоронної території місцевого значення для парку відпочинку, що знаходиться в Северинівка.  

Студенти відвідали котельню Северинівського санаторію, паливом для якого використовується щепа та дрова, ознайомились із технологіями використання сонячної енергії, для нагріву води в дитячому садочку, вітрогенратором - котрий виробляє 70% електроенергії, необхідної для освітлення спортивного комплексу села Северинівки, та сільською амбулаторією, де використовується геотермальна енергія.

Представник громади села Северинівки Олег Мазур та менеджер енергозбереження ГО "Подільська агенція регіонального розвитку" Сергій Долід люб’язно ознайомили студентів із енергоефективними технологіями, розказали історію заснування сел та успіхи,ю які село здобуло за час свого існування, домовившись про можливість подальшої співпраці.