Головна / Анонси / Другий семінар «Формування мережі громадських інформаційних центрів в сфері е-урядування»

Другий семінар «Формування мережі громадських інформаційних центрів в сфері е-урядування»

11/07/2014

11 липня з 10:00 до 17:00 у місті Вінниця за адресою вул. Червоних партизан, 7 відбудеться семінар «Формування мережі громадських інформаційних центрів в сфері е-урядування».

Захід відбудеться в рамках проекту ГО «Європейський діалог»  «Громадські інформаційні центри у Вінницькiй, Закарпатськiй, Львівськiй та Рівненськiй областях – II етап».

Учасниками семінару стануть представники органів місцевого самоврядування, центрів надання адміністративних послуг, бібліотек м. Вінниці та Вінницької області.

Під час семінару буде розглянуто проблематику розвитку системи електронного урядування в Україні на всіх рівнях державного управління, проведено практичні заняття з використання діючих он-лайн ресурсів, розглянуто кращі напрацювання в сфері електронного урядування на рівні муніципалітетів.

Семінар стане другим із трьох, запланованих в рамках проекту.

Довідково. Основні цілі проекту: Розповсюдження інформації про наявні послуги електронного урядування (е-урядування) національного, регіонального та місцевого рівнів серед різних груп населення в сільській місцевості

Підготовка місцевих консультантів, здатних навчити мешканців користуватися послугами е-урядування

Розвиток мережі 20 інформаційних центрів громад на базі локальних НУО, сільських бібліотек за активної участі громад та органів місцевого самоврядування на рівні малих містечок та сіл 4-х областей України.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном +38 (0432) 69 44 32 або e-mail іnfo@pard.org.ua