Головна / Новини / Досвід вінничан у сфері Е-урядування переймали партнери з Львівщини та Сумщини

Досвід вінничан у сфері Е-урядування переймали партнери з Львівщини та Сумщини

11/02/2014

Сьогодні, 11 лютого, у Вінниці побували представники Львівської та Сумської міських рад.

Делегація прибула на навчання, організоване в рамках втілюваного ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» проекту «Посилення спроможності громадянського суспільства у розвитку публічного Е-урядування на рівні органів місцевого самоврядування» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

У Львівській міській раді в рамках проекту «Підтримка розвитку електронного врядування в Івано-Франківській області» планується створення нової системи електронного документообігу.

Саме тому для представників Львівщини важливо дослідити кращі приклади і напрацювання у сфері Е-урядування та обрати найоптимальнішу.

Учасники заходу відвідали у Вінниці громадсько-муніципальний центр Е-урядування, «Прозорий офіс».

Учасники зустрічі ознайомились з особливостями впровадження електронного документообігу, функціонування внутрішнього порталу Вінницької міської ради, роботою диспетчерської служби «Цілодобова варта».

Нагадаємо, що нещодавно вінничани взяли участь у міжнародній конференції «Розвиток е-врядування в Україні: на шляху до демократичних і прозорих міст», яка відбулась 5 лютого 2014 року у Івано-Франківську.