Головна / Анонси / Доступність: кожному та всюди

Доступність: кожному та всюди

21/07/2017

У смт Теплик Вінницької області у приміщенні Будинку культури з 22 липня по 22 серпня буде діяти фотовиставка «Доступність – кожному» (вулиця Незалежності, 35).

Формат. Командою місцевих активістів у травні та липні 2017 року було проведено моніторинги доступності будівель для людей з інвалідністю у містечку. У процесі моніторингу були зняті відео-ролики, ряд яких розміщений на платформах  Facebook та YouTube за хештегами #вільно_без_перепон_теплик, а також зроблені фотоматеріали, які будуть представлені мешканцям та гостям селища протягом місяця. На виставці експонується близько 20 фотографій. Експозиція дає уявлення про те, наскільки актуальною є проблема доступності в малих громадах України.

Офіційне відкриття виставки відбудеться 24 липня о 14 годині. У заході візьмуть участь представники органів місцевого самоврядування, районного комітету доступності та люди, які зіштовхувалися з проблемою доступності.

Результати проекту також висвітлені в аналітичному звіті «Доступність в малих громадах України на прикладі смт Теплик Вінницької області», який буде презентований для громадськості на відкритті виставки. В межах проведеного моніторингу було перевірено 32 установи, які розташовані у 18 об’єктах центральної частини селища. За результатами досліджень, лише 5 споруд відповідає будівельним нормам стосовно пандусів, кнопка виклику розміщена на 6 об’єктах, але жодна не працює, достатньо пристосованою та доступною виявилася прилегла територія лише 10 споруд.

Команда проекту підтримує позицію про те, що повна участь людей з інвалідністю та їх організацій в процесі прийняття рішень в усіх сферах суспільного життя і на всіх рівнях державного управління підвищує ефективність будування інтегрованого цивілізованого суспільства України.

Довідка. Міні-проект «Вільно. Без перепон!», що здійснюється за підтримки ГО «Подільська Агенція Регіонального Розвитку» у рамках проекту «Активні громадські дії на подолання гуманітарної кризи в Україні», що реалізує Громадська спілка «Освітній дім прав людини в Чернігові» при сприянні Національного фонду на підтримку демократії (NED). Проект є частиною плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини». Погляди розробників та виконавців міні-проекту не обов’язково збігаються з офіційною позицією Громадської спілки «Освітній дім прав людини в Чернігові» та Національного фонду на підтримку демократії (NED).

За додатковою інформацією звертайтеся: Євгенія Задорожна,(067) 3954040, (063) 5034563, yevgenia.zadorozhna@gmail.com

Вхід безкоштовний