Головна / Новини / До Северинівки на Купала завітали гості з Польщі, гурт «Полі-Карп» та майстер вогняних видовищ

До Северинівки на Купала завітали гості з Польщі, гурт «Полі-Карп» та майстер вогняних видовищ

10/07/2012

7 липня в селі Северинівка Жмеринського району відбувся фестиваль «Купальська квітка». Захід було організовано за підтримки Северинівської сільської ради, ГО «Моя Северинівка» (в рамках проекту «Криниця на межі» за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження»), ГО «Подільська агенція регіонального розвитку».

На особисте запрошення виконавчого директора ПАРР Олега Левченка на свято до Северинівки завітали війт гміни Корицин Мирослав Лех з дружиною, перший секретар посольства Польща в Україні Броніслав Кшишотарський та Тереза Фірлей – онучка останнього власника помістя Орловських-Соколовських у Северинівці. Гостей свята з повітря вітав паро планерист Сергій Шибінський пелюстками троянд.

На святі виступали народні колективи, серед яких северинівський гурт «Калинове намисто» та гурт «Полі-Карп» з Києва, що закликав до свята гостей на трембіті, розважали автентичними піснями Подільського та Поліського краю, а на завершення провів майсер-клас з народних танців, до котрих могли залучитись всі бажаючі.

Коли стемніло запалало вогнище а в небо піднялось 50 повітряних ліхтариків, що доповнювались спалахами салюту.

Народне гуляння не обійшлося без традиційного пускання на воду купальських вінків, а завершилося видовищним вогняним шоу у виконанні гостя з Херсону Родіона Банара.

Северинівська вогняна ніч запам’ятається надовго гостям та учасникам свята.