Головна / Новини / «Допомагаю лікарям»: що вдалося зробити в межах проєкту?

«Допомагаю лікарям»: що вдалося зробити в межах проєкту?

30/03/2021

Протягом чотирьох місяців, із 1 грудня 2020 року по 31 березня 2021 року, ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» реалізовує проєкт «Допомагаю лікарям».

Цей проєкт впроваджується «Подільською агенцією регіонального розвитку» в рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що реалізується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Для залучення коштів у межах проєкту «Допомагаю лікарям» ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» проводила фандрейзингову кампанію через соціальні мережі, особисту розсилку, поширення інформації у ЗМІ та участь у прямих ефірах. Проаналізувавши основну аудиторію, ми започаткували таргетовану рекламу в соціальній мережі Facebook. Крім того, на Facebook-сторінці, в Instagram та на сайті ПАРР розміщувалися повідомлення щодо благодійного збору коштів. Повідомлення поширювалися також друзями та партнерами організації.

Зокрема, на телеканалі «Суспільне. Вінниця» вийшов сюжет про фандрейзингову кампанію. Також відбувся ефір на радіо «Місто на Бугом», розміщено інформацію в газеті «Вінниччина», публікацію на інформаційному порталі Veжа тощо. Для нашої організації це був новий підхід, який став корисним досвідом у діяльності.

Інформацію про збір коштів було розіслано ІТ-компаніям та діючим економічно активним підприємствам Вінницької області. Додатково відбувалося спілкування з потенційними благодійниками телефоном, влаштовувались індивідуальні зустрічі з підприємцями через особисті контакти. Саме завдяки допомозі підприємств вдалося зібрати основну частину коштів. Загалом проведена фандрейзингова кампанія допомогла зібрати 91 450 гривень.

Наразі соціальним підприємством «Системні рішення» надруковано екоторбинки та маски із символікою проєкту як пам’ятні подарунки для усіх, хто перераховував кошти в межах фандрейзингової кампанії.

Закуплено обладнання для виготовлення засобів захисту (промислова швейна машина Typical GC 6158HD зі столом та розкрійний дисковий ніж Anysew RSD-C50; промисловий прасувальній стіл з рукавом, підігрівом поверхні, вакуумним відсмоктуванням та піддувкою PRIMULA TAILOR).

Також ми зібрали пропозиції та запити від лікарень Вінниці та Вінницької області стосовно потреб для протидії коронавірусній інфенції (у запитах вказувались маски, халати, бахіли, шапочки та захисні екрани).

Підприємство «Системні рішення» виготовило та спільно з ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» розповсюдило засоби індивідуального захисту серед лікарень області. Так, халати в межах проєкту «Допомагаю лікарям» отримали в Комунальному некомерційному підприємстві «Вінницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької міської ради (Хмельницьке шосе). Також халати і захисні екрани передано Університетській клініці ВНМУ.

Наразі продовжується виготовлення засобів індивідуального захисту та найближчим часом ми передамо їх ще тим лікарням, від яких отримали запити.

 

За додатковою інформацією можна звертатись до Галини Сегеди, медіа-експертки проєкту «Допомагаю лікарям»: +380977052366

 

Цей захід (пресконференція) організований у рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу»