Головна / Новини / До участі у проєкті запрошуються громади Сумської та Чернігівської областей

До участі у проєкті запрошуються громади Сумської та Чернігівської областей

20/02/2024

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» запрошує до участі в межах проєкту «Security Compact» 20 громад з Сумської та Чернігівської областей. Відбір заявок на участь триває до 29 лютого 2024 року.

Серед усіх громад, які зголоситься для участі у проєкті, відберуть лише по 10 з кожної із зазначених областей.

Для громад,  які будуть відібрані в межах проєкту, будуть впроваджені наступні активності:

1. Спільно з представниками громад буде підготовлений «План безпеки для громади» та надаватиметься комплект першого реагування у вигляді тривожного антивандального кейсу, що включатиме резервне живлення, компактний вогнегасник та аптечку тактичної медицини (першої домедичної допомоги), а також буде проведено комплексне навчання відповідальної особи за безпеку в громаді.

2. Створено матеріали для навчальної кімнати з безпеки, у вигляді медіа-матеріалів, зокрема, відеороликів та постерів з безпеки.

3. Проведено офлайн та онлайн навчання в кожній громаді за 4 напрямками: фізична безпека, перша домедична допомога, психологічна стійкість та протидія інформаційним впливам та цифрова безпека.

4. Закуплено портативні електростанцій потужністю до 1,5 кВт (мобільні та малошумні), які будуть передані на баланс громади для швидкого реагування та координації.

Усі знання та навички, отримані представниками громад в межах реалізації проєкту, зможуть використовувати на практиці та ділитися знаннями з іншими громадянами. Для забезпечення безпеки у кожній громаді буде підготовлено відповідальну особу за безпеку (особа буде визначена громадою).

Ключові критерії відбору громад:

  • Громада підпише Угоду про партнерство з ГО «Подільська агенція регіонального розвитку».
  • Громада спільно з експертами ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» розроблятиме документацію для громади.
  • У громаді буде сформовано Робочу групу з розробки «Плану безпеки для громади».
  • Представники і представниці громади братимуть участь у заходах, запланованих в межах проєкту.
  • Громада надасть кімнату для навчання згідно укладеної угоди про Партнерство.
  • Буде призначено особу, відповідальну за безпеку.

*** Переваги надаватимуться громадам, які вже мають організовані кімнати для навчання безпеки.

Для участі у програмі потрібно заповнити анкету до 29 лютого 2024 року включно:  https://forms.gle/Brx8CuJRytSLDzLp6

Результати відбору буде оголошено не пізніше 1 березня січня 2024 року. За оновленнями проєкту можна стежити у соцмережах ГО «ПАРР» https://www.facebook.com/pard.vn/ .

Деталі проєкту організатори повідомлять відібраним громадам.

За додатковою інформацією звертайтеся: Галина Сегеда, +380977052366, info@pard.org.ua

Довідка:

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» – організація, яка здійснює свою діяльність у різних регіонах України. Організація працює з 2007 року та має понад 16 років досвіду роботи з громадами, а портфоліо складають десятки розроблених стратегій та інвестиційних планів, реалізованих проектів, в тому числі за підтримки Європейського союзу, проведених досліджень, організованих експертних заходів, підготовлених аналітичних матеріалів.

Проєкт «Security Compact» впроваджується в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється ІСАР Єднання за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами партнерами.