Головна / Анонси / Міжнародний Форум «Digital Future - Shared Responsibility»

Міжнародний Форум «Digital Future - Shared Responsibility»

22/06/2019

Чат-боти, онлайн-розмови, які модеруються штучним інтелектом, роботи - це все світ цифрової демократії, наповнений значною кількістю інструментів. Проте, часто це яскраве технологічне рішення, яке привертає до себе увагу, але не залучає людей до прийняття важливих рішень.

Цифрова демократія – це не лише технології, а й процеси спільної участі громадян від ініціювання проблеми до спільного впровадження обраного рішення. Розуміння факторів, які сприяють партисипації, як і технологічних тенденцій майбутнього сприятиме спільному творенню цифрового майбутнього. 

Ці питання обговорюватимуться у Вінниці на Міжнародному Форумі «Digital Future - Shared Responsibility» 22 червня 2019 року, який організовує ГО "Подільська агенція регіонального розвитку" за підтримки Державного агентства з питань електронного урядування та Вінницької міської ради у HUB Місто змістів.

Мета Форуму: продемонструвати важливість аспектів культури співвідповідальності під час використання технологічних ноу-хау, принципів формування інструментів цифрової демократії та важливості розуміння процесів цифрової участі.

Попередня реєстрація для участі у Форумі обов’язкова. 

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/2gLAjs2bSSB3hSXs6
Кінцевий термін реєстрації – 9 червня. 

Оскільки кількість місць обмежена, про результати відбору організатори повідомлять лише відібраних заявників не пізніше 12 червня.

Організатори забезпечують відшкодування проїзду в межах вартості купейних квитків, але не більше 600 грн. на одну особу.

Захід відбувається в рамках проекту "Лабораторія електронної демократії" за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.