Головна / Новини / Депутати місцевих рад переймали досвід розвитку громад в умовах децентралізації

Депутати місцевих рад переймали досвід розвитку громад в умовах децентралізації

17/03/2017

Впродовж 4 днів у м. Вінниця в рамках проекту Волинського ресурсного центру «Зміцнення демократичної культури серед молодих депутатів України» за фінансової підтримки Демократичного фонду ООН проводилось стажування представників органів місцевого самоврядування за темами: «Надання адміністративних послуг» та «Енергозбереження».

Організаційним партнером у місті Вінниця виступила ГО «Подільська агенція регіонального розвитку».

16 березня  у Вінниці відбувся круглий стіл на тему: «Нове бачення розвитку громади в умовах децентралізації:виклики, можливості, потреби».

Захід провели в рамках Проекту «Зміцнення демократичної культури серед молодих депутатів України», який впроваджується ГО «Волинський ресурсний центр» за фінансової підтримки Демократичного фонду ООН.

До участі в роботі круглого столу долучились Сергій Романович (Вінницьке регіональне відділення Асоціації міст України), Марина Архірій (Красносільська сільська рада Лиманського району Одеської області), Віктор Іщук (Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування), та представники різних міст України (депутати місцевих рад, представники ЦНАПів).

Під час було обговорено проблемні питання децентралізації, які результати вже отримали громади завдяки об’єднанню, та що необхідно зробити найближчим часом аби покращити систему управління громадами і покращити якість послуг, які надаються громадам.

Крім того, Віктор Іщук ознайомив присутніх з діяльністю ВОАОМС як важливої структури, котра захищає права та інтереси громад Вінниччини. Розповів про основні завдання та напрямки роботи, про міжнародну діяльність, моніторинг та супровід грантових пропозицій. Жвавий інтерес викликав 14 обласний конкурс Проектів розвитку територіальних громад, в якому асоціація виконує функції Адміністратора.

DSC_3126

DSC_3128

DSC_3131