Головна / Анонси / Чи можливі реформи без якісних управлінців? Польський досвід підготовки державних службовців

Чи можливі реформи без якісних управлінців? Польський досвід підготовки державних службовців

11/02/2015

Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку»

 

запрошують на зустріч у рамках Польсько-української дискусійної платформи за участі директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації Дмитра Посипанка

 

«Чи можливі реформи без якісних управлінців? Польський досвід підготовки державних службовців»

 

11 лютого 2015 року о 18 годині
в приміщенні Галереї «ІнтерШик»

(вул. Архітектора Артинова, 12-а; 5-й поверх)

 

Дмитро Посипанко - директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації.

Випускник Львівського національного університету ім. І. Франка, Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Протягом 2009-2010 років здобував післядипломну освіту згідно з стипендіальною програмою ім. Лейна Кіркланда у Республіці Польща. Під час цієї стипендіальної програми навчався у Національній школі публічної адміністрації (Krajowa Szkoła Administracji Publicznej) у м. Варшава (Республіка Польща) за спеціальністю «публічна адміністрація», яку успішно закінчив у червні 2010 року.

Польсько-українська дискусійна платформа – це спільний проект Генерального консульства Республіки Польщі у Вінниці та Громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку», метою якого є обмін думками в  культурній, політичній та економічній сфері для формування спільного бачення розбудови майбутнього України.