Головна / Анонси / Чергова B2B зустріч на тему: «Промисловість: Україна та світові ринки. Інноваційний виробничий бізнес власними силами»

Чергова B2B зустріч на тему: «Промисловість: Україна та світові ринки. Інноваційний виробничий бізнес власними силами»

14/03/2023

У межах ініціативи «Мости економічного розвитку» Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» продовжує цикл B2B зустрічей для підприємців, які через повномасштабне вторгнення РФ на територію України релокували свій бізнес до Вінницької, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Черкаської областей.

Чергова B2B зустріч відбуватиметься 16 березня 2023 року з 15 по 16:30 на платформі ZOOM.

Тема зустрічі: «Промисловість: Україна та світові ринки. Інноваційний виробничий бізнес власними силами».

Спікер – керівник компанії Polska Grupa CNC Дам’ян Лясовський. Polska Grupa CNC – компанія, що спеціалізується на виробництві фрезуючих плотерів та працює як на польському, так і на зовнішньому ринках. Сьогодні в компанії працює понад 70 працівників, які запроваджують сучасні технології та просувають свій бренд на ринку. Понад 1000 машин групи CNC працює у 15 країнах. Компанія має власні технічні засоби, які дозволяють виробляти машини у повному циклі, що дозволяє адаптувати їх до індивідуальних потреб клієнта.

Для участі у B2B зустрічі просимо реєструватися за лінком: https://forms.gle/KRGQbTn3RyzbgTjP9

Зареєстровані учасники отримають посилання на зустріч.

Метою таких зустрічей є обмін досвідом та налагодження зв’язків для подальшої співпраці українських переміщених підприємств з європейськими підприємцями та бізнес-асоціаціями.

Ініціатива «Мости економічного розвитку» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.