Головна / Анонси / Cемінар «Роль громадськості у бюджетному процесі на місцевому рівні»

Cемінар «Роль громадськості у бюджетному процесі на місцевому рівні»

22/01/2015

У рамках проекту „Бюджети за завданнями у Вінниці і Черкасах: підтримка фінансової прозорості та належного врядування в органах місцевого самоврядування України” 22-23 січня в місті Вінниця відбудеться семінар „Роль громадськості у бюджетному процесі на місцевому рівні”.

На семінарі будуть розглянуто такі питання: контекст реформ, що впливають на роль громадськості у бюджетному процесі; ефективні механізми одержання інформації про виконання бюджету; формулювання пропозицій до бюджету (визначення проблем, взаємодія із зацікавленими сторонами); участь громадськості на різних етапах бюджетного процесу, співпраця з міською владою тощо. Зазначені питання розглядатимуться крізь призму польського досвіду та можливостей його застосування в Україні.

Експертами семінару виступлять: Пржемислав Горскі - директор „Urban Culture Point Prexer-UL”, член правління „Lodz Urban Initiative Association”; Петр Дригала - менеджер громадської організації „Громадський муніципалітет Гурніч”; Денис Черніков - консультант з питань європейської інтеграції, публічних фінансів та розвитку громадянського суспільства.

Організатором семінару є Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу та Центральноєвропейської ініціативи.

Участь в семінарі безкоштовна. Для участі в зазначеному заході необхідно зареєструватись до 19 січня, за посиланням: Реєстраційна анкета

Програма та організаційні деталі буде повідомлено відібраним учасникам до 20 січня.

З додатковими питаннями звертайтесь, будь ласка, за телефоном: (096) 882-84-82 та за адресою: pauci.lode@gmail.com