Головна / Новини / Брифінг в рамках конференції «Муніципальні стратегії розвитку електронного врядування в Україні»

Брифінг в рамках конференції «Муніципальні стратегії розвитку електронного врядування в Україні»

23/03/2014

Як розвивається електронне урядування в містах України сьогодні і які перспективи постають в найближчому майбутньому? Які особливості розробки муніципальних стратегій та програм розвитку електронного урядування на муніципальному рівні? Якими є новітні інструменти формування прозорої влади та комплексного управління життєдіяльністю міста?

На ці та інші питання ви зможете отримати відповіді під час брифінгу 24 березня о 13:00 в конференц-залі Вінницької міської ради, за адресою м.Вінниця, вул.Соборна, 59.

У Вінниці 24 березня відбудеться одноденна конференція «Муніципальні стратегії розвитку електронного врядування в Україні». Проведення конференції здійснюється в рамках реалізації проекту ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» «Посилення спроможності громадянського суспільства у розвитку публічного Е-урядування на рівні органів місцевого самоврядування», підтриманого Міжнародним фондом «Відродження» та Вінницькою міською радою. Учасники заходу – представники органів місцевого самоврядування та неурядових організацій, задіяні та зацікавлені у розвитку електронного урядування та електронної демократії в Україні. 

Метою організації заходу є підведення підсумків проекту «Посилення спроможності громадянського суспільства у розвитку публічного Е-урядування на рівні органів місцевого самоврядування», обговорення теперішнього стану та перспектив взаємодії органів місцевого самоврядування та неурядових організацій у напрямку впровадження та розвитку системи електронного урядування та електронної демократії в містах України, особливостей формування муніципальних стратегій та програм розвитку електронного урядування тощо.