Головна / Анонси / B2B зустріч на тему: «Машинобудування та важка промисловість»

B2B зустріч на тему: «Машинобудування та важка промисловість»

22/08/2023

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» продовжує надавати підтримку підприємцям, які релокували свій бізнес до Вінницької, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Черкаської областей, у межах ініціативи «Мости економічного розвитку».

Задля цього, зокрема, організовуються регулярні B2B зустрічі з європейськими підприємцями, під час яких вони діляться своїми успішними практиками.

Онлайн B2B зустріч на тему: «Машинобудування та важка промисловість» відбудеться 25 серпня 2023 року з 11:00 по 13:00.

Спікер – Марчін Гремські, керівник підприємства WOLFSTAL sp z.o.o., яке спеціалізується на виготовленні складних конструкцій з металу: візків, каркасів та інших, а у якості сировини використовує як чорні, так і кольорові метали.

Охочих взяти участь у B2B зустрічі просимо зареєструватись за посиланням: bit.ly/3ssioZ6 

Метою В2В зустрічей є обмін досвідом та налагодження зв’язків для подальшої співпраці українських переміщених підприємств з європейськими підприємцями та бізнес-асоціаціями.

 

Ініціатива «Мости економічного розвитку» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.