Головна / Анонси / B2B для релокованих підприємств: «Мікробізнес: обє'днання та дистрибуція»

B2B для релокованих підприємств: «Мікробізнес: обє'днання та дистрибуція»

25/07/2023

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» продовжує надавати підтримку підприємцям, які релокували свій бізнес до Вінницької, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Черкаської областей.

У межах ініціативи «Мости економічного розвитку» відбуваються регулярні B2B зустрічі з європейськими підприємцями, які мають на меті поділитись успішними практиками і налагодити партнерства у різних сферах бізнесу.

Чергова онлайн B2B зустріч відбудеться 27 Липня 2023 року з 11:00 по 13:00.

Спікер – Ярослав Фус, директор підприємства AQUAPIPE –  дистрибуція і продаж.

Ярослав Фус розповість про те, як з моменту заснування компанія AQUAPIPE зуміла назавжди інтегруватися в ландшафт підкарпатської індустрії монтажу.

Компанія продає оптом і в роздріб сантехніку та промислову арматуру, водостічні системи BRYZA, поступово розширюючи свою пропозицію інсталяційними матеріалами, водою, каналізацією, газом та центральним опаленням. З кожним днем трейдери їхнього складу задовольняють все більш амбітні потреби клієнтів, серед яких є як індивідуальні клієнти, так і великі будівельні компанії.

Охочих взяти участь у B2B зустрічі просимо зареєструватись за посиланням: bit.ly/3K5rGAh

Метою В2В зустрічей є обмін досвідом та налагодження зв’язків для подальшої співпраці українських переміщених підприємств з європейськими підприємцями та бізнес-асоціаціями.

 

Ініціатива «Мости економічного розвитку» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.