Головна / Анонси / «Аналіз ефективних інструментів фінансування закладів культури»: зустріч у рамках Польсько-української дискусійної платформи за участі кандидата економічних наук Мар’яна Манька

«Аналіз ефективних інструментів фінансування закладів культури»: зустріч у рамках Польсько-української дискусійної платформи за участі кандидата економічних наук Мар’яна Манька

27/11/2014

Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку»

запрошують на зустріч у рамках Польсько-української дискусійної платформи

за участі кандидата економічних наук Мар’яна Манька

                   «Аналіз ефективних інструментів фінансування закладів культури»

27 листопада 2014 року о 18 годині в приміщенні Галереї «ІнтерШик»

(вул. Архітектора Артинова, 12-а)

 

Під час заходу буде представлено досвід реформування інституцій культури в Польщі, основні проблеми з якими вони зустрічаються; способи фінансування та найкращі світові практики залучення додаткових коштів для реалізації  діяльності.

Мар’ян Манько - кандидат економічних наук, випускник Програми ім. Лейна Кіркланда (Ягеллонський університет) та Стипендіальної програми Польського уряду для молодих науковців (Краківський економічний університет).

Польсько-українська дискусійна платформа – це спільний проект Генерального консульства Республіки Польщі у Вінниці та Громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку», метою якого є обмін думками в  культурній, політичній та економічній сфері для формування спільного бачення розбудови майбутнього України. Ініціаторами та основними доповідачами є випускники польських стипендіальних програм.