Головна / Новини / Активних студентів запрошують взяти участь у конкурсі

Активних студентів запрошують взяти участь у конкурсі

14/11/2013

Польсько-Американський Фонд Свободи, Фонд «Боруссія», Коллегія Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського, запрошують активних студентів з Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації (Брянська, Калінінградська, Новгородська, Леінградська області та місто Санкт-Петербург) взяти участь у Програмі Study Tours to Poland (STP).

ХТО МОЖЕ СТАТИ УЧАСНИКОМ STP?

У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь успішні студенти вищих навчальних закладів, що беруть активну участь у громадському житті та відповідають наступним формальним вимогам:
Віком 18 - 21 років (народжені 1 липня 1992 - 31 грудня 1995 року)
Які є громадянами Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації
Які навчаються у Білорусі, Молдові, Україні та Російській Федерації (у Брянській, Калінінградській, Новгородській, Ленінградській областях та місті Санкт-Петербург)
Які мають дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту повинен бути щонайменше до 30 вересня 2014)
Які ще не брали участі у Програмі Study Tours to Poland

ЯК МОЖНА СТАТИ УЧАСНИКОМ STP?

Для участі в STP кандидати проходять відбір на конкурсній основі

ТЕРМІНИ РЕАЛИЗАЦІЇ ПРОГРАМИ

Заявки від кандидатів приймаються до 14 грудня 2013

Інформацію про результати конкурсу кожен з кандидатів отримає індивідуально до кінця січня 2014

Візити відбуватимуться у квітні й травні 2014 (конкретні дати участі будуть подані закваліфікованим учасникам індивідуально).

Продовженість візиту – 12 днів

ВИТРАТИ ПОВ’ЯЗАНІ З УЧАСТЮ У ПРОГРАМІ

Витрати щодо помешкання та харчування

Організатор бере на себе витрати щодо помешкання та харчування на терені Польщі під час візиту.

Витрати по програмі візиту

Організатор бере на себе витрати, пов’язані з підготовкoю та реалізацією програми візиту.

Візові витрати

Учасники отримують запрошення, яке надає їм право отримання безкоштовної візи до Польщі на час тривання програми.

Організатори не повертають додаткових коштів витрачених, наприклад, на поїздку у консульство для отриманням візи.

Учасники самостійно врегульовують витрати по медичному страхуванню для отримання візи до Польщі.

Витрати на проїзд

Учасники Програми Study Tours to Poland для студентів беруть на себе частину витрат на проїзд пов’язанных з поїздкою до Польщі.

ПРОЇЗД ДО ПОЛЬЩІ

в рамках Програми Study Tours to Poland для студентів:
учасники приїзжають на місце візиту в день, який визначає його організатор
учасникам повертається частина витрат на проїзд у міжнародному сполученні (в тому проїзд по країні навчання), згідно визначеного тарифу компенсацій. Розмір компенсації обраховується згідно ставок для країн та областей, в яких знаходиться вищий навчальний заклад запрошеного студента (див. «Зони»). Підставою повернення витрачених коштів є надання організаторові оригіналів проїздних документів
витрати на проїзд у місцевому сполученні на території Польщі повертаються учасникам підчас візиту, або (в разі такої можливості) організатор візиту завчасу набуває квитки on-line для кожного студента індивдуально. Засоби пересування на території Польщі (громадський транспорт, потяг, автобус) визначає організатор візиту
маршрут проїзду кожного учасника узгоджується безпосередньо з організатором даного візиту. Витрати на проїзд по маршруту, котрий не був консультований та затверджений організатором візиту – не компенсуватимуться.

УКРАЇНА

Учасники из України отримують загальну доплату по витратам на проїзд до Польщі у розмірі:

I зона: до 170 злотих

II зона: до 120 злотих

III зона: до 90 злотих

Зона I: Автономна Республіка Крим, місто Севастополь, Запорожська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Луганська область, Миколаївська область, Одеська область, Херсонська область

II зона: місто Київ, Київська область, Кіровоградська область, Полтавська область, Сумська область, Харьківска область, Черкаська область, Чернігівська область

III зона: Вінницька область, Волинська область, Житомирська область, Івано-Франківська область, Львівська область, Рівненська область, Тернопільська область, Хмельницька область, Черновицька область, Закарпатська область


Приклад: Учасниця проекту, що навчається у Донецьку, прийнята до участі у візиті у м. Щецін. Вона їде поїздом Донецьк – Львів (транспортним засобом внутрішнього сполучення по Україні), потім автобусом Львів – Варшава (транспортним засобом міжнародного сполучення), а далі поїздом Варшава – Щецін (транспортним засобом внутрішнього сполучення по Польщі).

Згідно з засадами програми, й за умови, що такий спосіб проїзду був попередньо схвалений організатором її візиту, їй повертаються наступні витрати:
за проїзд Донецьк – Львів – Варшава (по пред’явленню оригіналів проїздних документів) – до 170 злотих (Україна, Донецька область, I зона).
за проїзд Варшава – Щецін – витрати повністю

ПРОЇЗД З ПОЛЬЩІ
витрати на зворотню дорогу та її організацію бере на себе організатор візиту
організатор візиту набуває у Польщі квитки міжнародного сполучення до країни навчання учасника, або з кожним учасником індивідуально визначає інші можливості (наприклад, завчасу набуває квитки on-line)
квитки на транспорт внутрішнього сполучення в країни навчання, учасник має привезти з собою на початок візиту. Без наявності квитків компенсація витрат на проїзд не буде можлива

ПОДАННЯ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В STP

Процедура подання заявки на участь у Програмі БЕЗКОШТОВНА!

Заявка на участь у Програмі виповнюється онлайн (див. СТУДЕНТИ - НАБІР).