Головна / Новини / Вінницькі студенти дізнавалися про інструменти е-демократії

Вінницькі студенти дізнавалися про інструменти е-демократії

12/10/2019

9-11 жовтня відбувалася триденна «Школа електронної демократії» для першокурсників Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

Метою заходу було ознайомити студентів із електронним урядуванням та електронною демократією, а також детальніше розповісти про е-інструменти та їх використання.

Про кібербезпеку та як убезпечити себе в соціальних мережах й в мережі Інтернет розповів студентам волонтер Корпусу миру Джонатан Кларк.

Ірина Ніколіна, доцентка кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем розповіла про цифрову трансформацію та ключові технології.

Софія Сакалош, координаторка програми EGAP у Вінницькій області розповіла про е-урядування та е-демократію, а також про розробку Концепції електронної демократії в Україні та Концепції цифрової партисипації Вінницької МОТГ на 2019-2025 рр.

Після отриманих теоретичних навичків стосовно існуючих сервісів та інструментів е-демократії, студенти обговорили в групах конкретні проблеми міста Вінниці - питання інклюзивності транспортної системи, утилізації відходів, благоустрою міського стадіону та ін. і зосередилися над їх вирішенням.

Також студенти побували у Вінницькій міській радій та ознайомилися з роботою Ситуаційного центру м. Вінниця і відділу оперативного реагування «Цілодобова варта».

Довідково: Захід відбувається в рамках проекту «Лабораторія електронної демократії» ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.