Головна / Новини / У Вінниці розпочались воркшопи «Перша Фабрика Синьйорів»

У Вінниці розпочались воркшопи «Перша Фабрика Синьйорів»

16/08/2019

У Вінниці стартували воркшопи «Перша Фабрика Синьйорів», під час яких люди поважного віку зможуть дізнаватися про про електронну демократію, електронне урядування та елекронні послуги. 

Їх мета полягає у поглибленні та вдосконаленні знань щодо е-демократії, е-урядування, е-послуг та цифрової безпеки для учасників і учасниць віком від 50 років.

Перший такий майстер-клас вже відбувся 15 серпня. Він був присвячений поняттю електронного урядування та електронної демократії, а також стану електронної демократії в Україні.

Також під час заходу керівниця проекту "Лабораторія Електронної демократії" Софія Сакалош розповіла про Концепцію цифрової партисипації Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2025 роки та подальші напрямки розвитку цифрової участі мешканців в процесах прийняття рішень.

Надалі заплановано проведення практичних воркшопів, які нададуть можливість навчитись користуватисбь інструментами електронної демократії, електронними послугами та опанувати ази цифрової безпеки.

Довідково: Захід відбувся в рамках проекту Лабораторія електронної демократії ГО "Подільська агенція регіонального розвитку" за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.