Головна / Анонси / «ФруктосмакФест»

«ФруктосмакФест»

07/07/2019

Северинівка об'єднана територіальна громада запрошує усіх бажаючих на фруктовий фестиваль «ФруктосмакФест».

Свято відбуватиметься 7 липня з 15 години аж до півночі. Місце розташування - долина між селами Чернятин і Северинівка біля річки Рів.

Під час фестивалю будуть різні розваги: запливи на каяках, прогулянки на вітрильному катамарані, аквагрим, розіграш лотереї, пляжний волейбол, футбол у болоті та багато іншого.

Також ви зможете скуштувати традиційні страви та фруктові смаколики.

Завітайте, буде весело і цікаво!

Захід відбувається у межах проекту технічної фінансової допомоги Європейського Союзу Кластер «Яблуневий шлях» реалізовується в Україні в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG), що є новою ініціативою Європейського союзу, яка розпочала діяльність у січні 2017 року в рамках Східного партнерства. Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства і сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання та створення робочих місць. Більше інформації на сайті - http://www.m4eg.eu/en/

Проект впроваджується на території Барської та Северинівської об’єднаних територіальних громадах у партнерстві з Громадською організацією Подільська Агенція Регіонального Розвитку.