Головна / Анонси / «Платформа ідей» за участі історика і публіциста Романа Кабачія

«Платформа ідей» за участі історика і публіциста Романа Кабачія

26/06/2019

Генеральне Консульство РП у Вінниці та Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» запрошують на «Платформу ідей» за участі історика, публіциста, експерта у сфері польсько-українських взаємин Романа Кабачія.


Тема розмови: «Яцек Куронь і Україна»

Захід відбудеться у Вінниці 26 червня о 18:30 у HUB Місто змістів за адресою: вул. Пушкіна, 11. 

Під час зустрічі йтиметься про польського політика, державного діяча та борця з комуністичним режимом Яцека Куроня, який став визначною постаттю польської історії, польської сучасності, а також польсько-українських стосунків. Цьогоріч 17 червня минуло 15 років з дня його смерті.

Захід відбуватиметься в межах спільного проекту Генерального Консульства Республіки Польщі у Вінниці та Громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку» - «Платформа ідей», метою якого є обмін думками, актуальними для Східної Європи та Балкан в культурній, політичній та економічній сфері для формування спільного бачення розбудови майбутнього України. Ініціаторами та основними доповідачами є випускники польських стипендіальних програм.

За детальнішою інформацією звертайтесь до менеджерки з комунікації ГО "Подільська агенція регіонального розвитку" Галини Сегеди, +380977052366