Головна / Новини / У Варшаві презентовано виставку світлин родичів українських політв'язнів і заручників

У Варшаві презентовано виставку світлин родичів українських політв'язнів і заручників

19/03/2019
У Варшавському університеті презентовано виставку світлин родичів зниклих безвісти і взятих у полон на Сході України, політв’язнів у РФ, військовополонених моряків. У презентації взяли участь матері заручників.

Фотовиставка відбулася у рамках конференції під назвою “Крим – 5 років окупації. Що змінила ця війна?”

Як розповів співорганізатор виставки – представник громадської організації “Подільська агенція регіонального розвитку” Іван Образцов, її метою є намагання поділитися з міжнародної спільнотою проблемами в Україні, пов’язаними з конфліктом на Донбасі.

“Через виставку ми можемо передати більше інформації про наслідки цієї війни, про те, яким є біль людей, і хочемо донести її через перших осіб, адже разом з міжнародною спільнотою нам і далі потрібно боротися з російською агресією”, - наголосив Образцов.

Керівник громадського об’єднання матерів та родичів учасників АТО “Берегиня” Алла Макух зауважила, що світова спільнота мусить знати про долю українських солдатів у російському полоні.

“Ми також хочемо, щоб увесь світ знав: в Україні не громадянська війна, а війна Росії проти України”, - наголосила Макух.

Вона додала: матері українських військовополонених розраховують на європейських депутатів і чиновників у питанні подальшого тиску на Росію щодо звільнення українських полонених.

Мати бійця 40-го батальйону Руслана Сугака, який потрапив у полон у 2014 році під час виходу з Іловайська, Олена Сугак подякувала міжнародній спільноті за підтримку і висловила упевненість, що за цієї підтримки її сина буде визволено.

На виставці у Варшавському університеті представлено близько 15 світлин. З 19 березня більше фотографій з цієї виставки експонуватиметься в Українському домі у Варшаві.

Укрінформ, Фото Юрія Банахевича