Головна / Анонси / «Платформа ідей» з Матильдою Салаєвською та Артуром Вабіком

«Платформа ідей» з Матильдою Салаєвською та Артуром Вабіком

22/02/2019

Генеральне Консульство РП у Вінниці та Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» запрошують на «Платформу ідей» за участі польських митців Матильди Салаєвської та Артура Вабіка.

Захід відбудеться 22 лютого 2019 року о 17:00 у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї (вул. Соборна, 19).

Тема зустрічі: «Мистецтво у публічному просторі: громадянська участь, функціональність, суспільний контекст».

Матильда Салаєвська – мисткиня, що працює в напрямках фільму, інсталяції та дизайну, реалізує інтерактивні проекти, часто пов’язані з суспільною тематикою, також документальні фільми, мультимедійні проекти та вуличні мистецькі проекти (стріт-арт). У лютому 2018 року брала участь у Міжнародному фестивалі ленд-арту «Міфогенез» на Немирівських валах, представивши композицію «Три моря».

Артур Вабік – польський митець, художник, куратор, редактор, дослідник поп-культури і видавець коміксів та фантастики. З 1990-х він був тісно пов’язаний з вуличним мистецтвом і створював фрески та різноманітні інсталяції в публічному просторі.

Захід відбуватиметься в межах спільного проекту Генерального консульства Республіки Польщі у Вінниці та Громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку» - «Платформа ідей», метою якого є обмін думками, актуальних для Східної Європи та Балкан, в культурній, політичній та економічній сфері для формування спільного бачення розбудови майбутнього України. Ініціаторами та основними доповідачами є випускники польських стипендіальних програм.

Додаткова інформація за телефоном: +380977052366 Галина Сегеда