Головна / Новини / Майбутні журналісти навчалися основам операторської майстерності

Майбутні журналісти навчалися основам операторської майстерності

05/02/2018

Будь-яка інформація, що пропонується в ЗМІ, повинна відповідати таким стандартам, як оперативність, точність, достовірність, повнота у викладі інформації, зрозумілість зображення, простота мови, відокремлення фактів від коментарів та оцінок. Наразі при написанні новин досить часто використовуються відеосюжети, які додають цікавості матеріалу. Але щоб відео зацікавлювали читачів чи глядачів, вони мають бути якісними.

Тож у Вінниці представники сайту Vinnytsia.News розповіли студентам, які планують бути журналістами, про основи операторської майстерності, які необхідно використовувати при зйомці відеосюжетів.

Анрій Воробей, відеооператор сайту Vinnytsia.News, який виступив тренером, розповів про сучасні можливості відео зйомки.

Також учасники тренінгу мали нагоду випробувати на практиці отримані теоретичні знання у відеостудії Vinnytsia.News.

Участь у тренінгу взяли студенти факультету журналістики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та студенти-політологи Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Тренінг відбувся у межах проекту «Лабараторія сучасного контенту для регіональних медіа», що реалізується ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки Посольством США в Україні.