Головна / Новини / У Вінниці відбувся Хакатон «Інформер для міста»

У Вінниці відбувся Хакатон «Інформер для міста»

09/12/2018

У Вінниці відбувся Хакатон "Інформер для міста" в рамках проекту "Всі з I4C", метою якого стало налагодити діалог "влада-громада" через розробку чат-бота для сервісу "Інформер".

Участь в заході взяло 5 команд: ADA Generation, Info In Vn Bot, VinGuys, Regress та Lowest KPD.

Всі команди обрали для розробки чат-бота в соціальній мережі Telegram як динамічній для вінничан.

Перемогу здобула команда "Regress" у складі Ігоря Андрущенка, Андрія Шевченка та Дениса Короля.

"Основна ідея - це впровадження швидкого та надійного зв'язку між громадою та владою. Ми розробили Telegram bot, який міг би швидко передавати інформацію владі та, відповідно, оперативно передавати від влади конкретну інформацію в конкретний період часу. Особливістю нашого Telegram bot є можливість фільтрувати категорії новин, які цікавлять конкретних користувачів. Ми використовували мікросервісну архітектуру, що й стало основною родзинкою проекту. В подальшому, за потреби, є можливість легко інтегрувати даний бот в інші соціальні мережі", - розповіли переможці хакатону.

Хакатон відбувся в рамках проекту «Всі з І4С», який реалізовує Громадська організація "Подільська Агенція Регіонального Розвитку" спільно з Вінницькою міською радою.

Також захід відбувався за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта та швейцарсько-української програма «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), яка спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні. Програма EGAP фінансується Швейцарською Конфедерацією і виконується Фондом Східна Європа та Фондом InnovaBridge. Детальніше про програму на сайті egap.org.ua