Головна / Анонси / «Платформа ідей» за участі Беати Кост

«Платформа ідей» за участі Беати Кост

19/12/2018
Генеральне Консульство РП у Вінниці та Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» запрошують на чергову зустріч у рамках «Платформи ідей» за участі журналістки і письменниці Беати Кост.
 
Тема розмови: «Польська меншина Львова у радянський період – спільний/інакший досвід та спадщина».
 
Зустріч відбудеться 19 грудня 2018 р. о 18:30 за адресою: вул. Театральна, 20 (Центр розвитку місцевого самоврядування).
 
Беата Кост – польська журналістка та письменниця, доля і творчість якої пов’язані зі Львовом. Пише статті та книги про край свого походження.
 
Зокрема, вона авторка книг «Львівський альбом», «Жінки зі Львова» та «Станіслав. З життя міста». Популяризує львіську тематику і веде в соцмережах сторінки про Личаківський цвинтар та про жіночі постаті в історії Львова.
 
За професійну та громадську діяльність Беата Кост отримала від Президента Польщі орден «Золотий Хрест Заслуги». Нагороджена також срібною медаллю «Зберігач місць національної пам’яті».
 
Захід відбуватиметься в межах спільного проекту Генерального Консульства Республіки Польщі у Вінниці та Громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку» - «Платформа ідей», метою якого є обмін думками, актуальними для Східної Європи та Балкан, в культурній, політичній та економічній сфері для формування спільного бачення розбудови майбутнього України. Ініціаторами та основними доповідачами є випускники польських стипендіальних програм.