Головна / Анонси / Запрошуємо до експертної дискусії

Запрошуємо до експертної дискусії

18/09/2018

18 вересня 2018 року з 10 по 13 годину у просторі для заходів «INVERIA»  (м. Київ, вул. Володимирська, 49А) відбуватиметься експертна дискусія «Публічні консультації як можливість впровадження належного діалогу «влада-громада» в умовах децентралізації в Україні».

Це захід Громадянської мережі ОПОРА за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» в межах проекту «Відповідальне управління громадою».

Метою заходу є актуалізація та підтримка проекту Закону України «Про публічні консультації» (№ 7453 від 27.12.2017) та залучення громадян до процесу прийняття рішень в умовах децентралізації.

Спікери та учасники розглянуть практичні аспекти імплементації двостороннього діалогу «влада-громада», дискутуватимуться загальні питання готовності представників об’єднаних територіальних громад до участі у процесах прийняття рішень з боку влади та мешканців, необхідність використання ефективних механізмів залучення громадян до формування, розробки та реалізації важливих для громади рішень

Окремим фокусом заходу стане презентація результатів якісного дослідження «Практика публічних консультацій», що було проведено Київським міжнародним інститутом соціології.

Довідково:

Проект «Відповідальне управління громадою» впроваджується Всеукраїнською громадською організацією «Громадянська мережа «ОПОРА» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» у партнерстві з Фундацією «Лабораторія соціальних досліджень та інновацій «Сточня» (Польща) та Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку».

За коментарями звертайтеся:

Наталія Величко,

тел. +38063 628 67 85

v.nataliia@gmail.com