Головна / Анонси / Операційний семінар «Від стратегії до дій!»

Операційний семінар «Від стратегії до дій!»

16/08/2018

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією ГлобалКомьюнітіз (GlobalCommunities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), запрошує до участі в операційному семінарі «Від стратегії до дій!» представників Бобринецької, Новоукраїнської та Маловисківської ОТГ (Кіровоградська область).

Метою заходу є обмін досвідом та розширення уявлення учасників щодо сталого місцевого економічного розвитку (СМЕР), різноманітних практичних інструментів його втілення, підтримки та стимулювання за участю зацікавлених осіб. Протягом двох днів представники ОТГ презентуватимуть проекти МЕР своєї громади та разом з експертами програми DOBRE доопрацьовуватимуть плани впровадження проектів з МЕР для громад. 

Захід відбудеться 16-17 серпня 2018 року в місті Кропивницький (готель «Рейкарц», вул. В'ячеслава Чорновола, 1Д).

До участі в заході запрошуємо представників існуючої команди (робочої групи) з Місцевого Економічного Розвитку (МЕР) Вашої ОТГ (а саме, фахівця ОТГ, що відповідає за питання економічного розвитку, представників активного бізнесу, представника громадськості, освіти/професійної освіти (загалом не менше, ніж 5 осіб від громади).

Для участі у заході обов’язково просимо зареєструватися за посиланням:

https://goo.gl/forms/i84GGQ2jD6PiKY6G3

За детальнішою інформацією звертайтесь до Софії Сакалош, за ел. адресою s.sakalosh@pard.org.ua або за тел. +38 (093) 883 79 18

 

Операційний семінар «Від стратегії до дій» відбудеться в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що впроваджується Подільською Агенцією Регіонального Розвитку, Харківським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та міжнародною організацією GlobalCommunities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).