Головна / Новини / Експерти ПАРР та представники громад підводили попередні підсумки економічного розвитку ОТГ

Експерти ПАРР та представники громад підводили попередні підсумки економічного розвитку ОТГ

14/07/2018

У громадах Дніпровської області відбулися другі засідання щодо обговорення та визначення економічних пріоритетів розвитку ОТГ.

Апостолівська ОТГ

10 липня 2018 року в рамках Програма DOBRE відбулось друге засідання робочої групи з МЕР (місцевого економічного розвитку)Апостолівська ОТГ Дніпропетровської області.

Експерти ГО Подільська Агенція Регіонального Розвитку Ivan Obraztsovта Sofia Sakalosh разом з членами робочої групи обговорили наявні ресурси для проектів місцевого розвитку та визначили подальші кроки для місцевого економічного розвитку Апостолівської громади.

Гречаноподівська ОТГ

11 липня в рамках Програма DOBRE в Гречаноподівська територіальна громада відбувались активні дискусії під час засідання робочої групи з МЕР.

Спільно з програмним спеціалістом DOBRE Оленою Радул та експертами ГО Подільська Агенція Регіонального Розвитку Ivan Obraztsov та Sofia Sakalosh представники робочої групи визначили пріоритетні проекти для громади, які згодом презентуваии на операційному семінарі "Від Стратегії до Дій".

Зеленодольська ОТГ

12 липня 2017 в рамках Програма DOBRE в Зеленодольська міська об'єднана територіальна громада було проведене засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку.

Програмний спеціаліст Олександр Кондратинський, експерти ГО Подільська Агенція Регіонального Розвитку Ivan Obraztsov та Sofia Sakalosh разом з представниками робочої групи плідно попрацювали над проектами місцевого економічного розвитку.

Софіївська ОТГ

13 липня в рамках Програма DOBRE відбулась друга робоча зустріч групи з МЕР у Софіївська об’єднана територіальна громада.

Завдяки спільним зусиллям представників робочої групи, програмного спеціаліста Олександра Кондратинського та експертів ГО Подільська Агенція Регіонального Розвитку Ivan Obraztsov та Sofia Sakalosh обговорили проекти місцевого розвитку Софіївської ОТГ.