Головна / Новини / У Северинівській ОТГ з’явиться ситуативний Центр безпеки громади

У Северинівській ОТГ з’явиться ситуативний Центр безпеки громади

27/06/2018

У Северинівській сільській об’єднаній територіальній громаді реалізовується проект, в межах якого створюють «Кризовий центр». Наразі у центрі встановлюють відеоспостереження та проводять роботи з технічного забезпечення.

Заплановано, що в «Кризовому центрі» працюватиме система оповіщення та забезпечить зв'язок між громадянами та безпековими службами, що дасть змогу отримати своєчасну допомогу у надзвичайній ситуації, а в ідеалі запобігти виникненню різних ситуацій.

«Кризовий центр» буде створено в межах проекту «Безпечна громада – спільний інтерес, спільна відповідальність», що фінансується Благодійним Фондом «Відродження» та реалізовується ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» у Северинівській ОТГ.

«Безпека громадян має бути в пріоритеті будь-якої громади. Якщо мешканці громади відчувають себе у безпеці, то вони відчувають себе комфортно. На території кожної громади необхідно слідкувати за ситуацією та при виникненні небезпеки вчасно і правильно на неї зреагувати. Створення «Кризового центру» - це перші кроки до створення «Центру безпеки», який допомагатиме вирішити багато проблемних питань, пов’язаних з безпекою жителів громади» - зазначає керівник проекту Іван Образцов.  

В межах проекту також заплановано підготувати фахівців та добровольців. Вже проведено навчання щодо надання першої невідкладної медичної допомоги. Також для майбутніх добровольців пожежних дружин громади проведено навчання представниками Жмеринського пожежно-рятувального загону щодо основних навиків подальшої роботи.

Також наразі ведуться перемовини щодо тримання Северинівською ОТГ пожежного автомобіля від партнерської гміни Пунськ (Польща) та отримання автомобіля швидкої допомоги від голландських партнерів.