Головна / Новини / Про новітні технології дізнавалися представники ПАРР у Варшаві

Про новітні технології дізнавалися представники ПАРР у Варшаві

30/05/2018

29 травня у Варшаві під слоганом Let's Know-How відбувся форум для тих, хто працює з новітніми технологіями - Sektor 3.0.

Це вже традиційна подія, що відбувається щороку й об'єднує представників неурядових організацій, бізнесу, уряду, науки та засобів масової інформації.

Цьогоріч представники ГО "Подільська агенція регіонального розвитку" вкотре мали можливість побувати на заході.

Під час Sektor 3.0 - Let's Know-How обговорювались питання контенту соціальних мереж та їх впливу на читачів.

Emma Lacey-Bordeaux (CNN, USA) зазначила, що саме користувачі створюють той контент, який стає трендовим. Так, позначку в 1,000000 підписників у Twitter першим здобув Ештон Kутчер, який обігнав CNN, а оскільки це відбулось ще у 2009 році, то можна собі лише уявити наскільки ефективно зараз кожен користувач соціальних мереж може творити свій інформаційний продукт, що відповідатиме запиту суспільства.

Як зазначив представник MIT Media Lab (USA) Сендз Фіш, найкращий спосіб передбачити майбутнє - це створити його.

Він наголосив на тому, що саме дані створюють соціальні зміни, проте наразі вкрай важливо зрозуміти наскільки know-how є етичними.

Коли ми залишаємо цифровий слід, публікуючи про себе якусь інформацію, ми інколи не замислюємось над тим, що настав час "affective computing", коли системи знають як ми себе почуваємо і обробляють цю інформацію з подальшим застосуванням.

Насправді дані не просто існують, вони повинні бути згенеровані. Поняття "сирі дані" - радше оксиморон і погана ідея, адже дані повинні бути приготовані дбайливо.

Але навіть, якщо ми володіємо даними, то можемо їх не правильно використовувати. Для актуалізації питань потрібно використовувати мову, яка буде доступною для всіх. Часто, медіа використовують питання, які просто не зачіпають людську свідомість.

"І найголовніше, чим би ви не займались і що б не створювали, робіть це з любов'ю. Майте мрію і йдіть до неї, отримуючи задоволення від реалізації ідей" - Jurek Owsiak.