Головна / Новини / 40 громадських організацій та ініціативних груп отримують вогнегасники та жорсткі диски

40 громадських організацій та ініціативних груп отримують вогнегасники та жорсткі диски

15/04/2023

Вогнегасники та жорсткі диски отримують 40 громадських організацій та ініціативних груп, які стали учасниками проєкту.

Громадські організації та ініціативні групи з Львівської, Полтавської, Волинської, Одеської, Житомирської, Рівненської та Закарпатської областей були відібрані в межах проєкту «Розвиток спроможностей місцевих громадських організацій у воєнний час за допомогою пакету тренінгів з підготовки та відновлення», який реалізовується ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» HOVERLA / проєкт USAID в Україні.

Під час впровадження проєкту також реалізовано низку активностей, що стосуються підтримки та зміцнення спроможності місцевих ГО у сфері управління безпекою та цифрової безпеки.

Зокрема, «Подільська агенція регіонального розвитку» організувала цикл дводенних офлайн-тренінгів на тему «Аналіз ризиків та управління безпекою», до яких долучилися 106 осіб із організацій-учасниць проєкту. 

Було організовано онлайн-тренінги на тему критичного мислення та інформаційної безпеки, участь у яких взяли 150 осіб.

Крім того, для 14-и відібраних громадських організацій було розроблено Безпекові плани. Після завершення проєкту ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» надаватиме консультаційну підтримку організаціям, для яких розроблялися ці плани.

Матеріал підготовлено в рамках грантового проєкту «Розвиток спроможностей місцевих громадських організацій у воєнний час за допомогою пакету тренінгів з підготовки та відновлення», який реалізовується громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст матеріалу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.