Головна / Новини / ПАРР презентувала свої досягнення під час нагородження мера-інноватора

ПАРР презентувала свої досягнення під час нагородження мера-інноватора

30/01/2018

Сьогодні, 30 січня у вінницькому Соціохабі «Місто зі змістом», однією з ініціаторів створення якого була й Подільська агенція регіонального розвитку, відбулося вручення міському голові Вінниці Сергію Моргунову нагороди «Мер-інноватор 2017».

Мер Вінниці здобув звання кращого мера-інноватора країни у першому подібному конкурсі, що його минулоріч провів в Україні Міжнародний саміт мерів спільно з виданням «Українська правда».

Після урочистої частини, присутнім були продемонстровані інновації, які були запроваджені в місті за останній час, а саме, це енергофективне місто, електронні сервіси, муніципальна карта (е-квиток), бюджет громадських ініціатив, ситуаційний центр. Інновації в інфраструктурі, економіці, у сфері надання адмінпослуг.

Поділитися результатами роботи у місті та ідеями, які вже частково впровадженні під час заходу мала можливість і наша організація.

Так, зокрема, член правління ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» Олег Левченко розповів, що ідея створення у Вінниці Соціохабу «Місто зі змістом» виникла ще у 2014 році.

«Є три фрази про Вінницю, які варто озвучити. Це «місто мільйонник», «мрії збуваються» та «місто зі містом». Вінниця – комфортне місто, і треба зробити так, щоб сюди хотіли їхати люди, але не просто приїхати жити, бо тут комфортно, а приносити якісь ідеї та результати, щоб покращувати якість життя. Теза про те, що мрії збуваються теж має значення. Адже у нашому приміщенні, яке є підвальним відбуваються курси для дітей KID’IT. І от одна дитина, яка ходить на ці курси, виграла на конкурсі у Лос-Анджелесі. А щодо міста за змістом, то варто сказати, що місто має бути завжди наповнене ідеями, які втілюватимуться у життя та робитимуть наше місто ще комфортнішим», - зазначив Олег Левченко.

Зазначимо, що ідея створення у Вінниці Соціохабу «Місто зі змістом» виникла у представників ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» ще у 2014 році. Представниками організації була розроблена концепція створення та функціонування соціохабу. В офісі Подільської агенції регіонального розвитку виникла й ідея назвати хаб «Місто зі змістом», яку підтримали під час робочої зустрічі щодо створення такого закладу. Також наша організація доклала зусиль до створення дизайну приміщення соціохабу. Його розробила наша волонтерка Анастасія Кузнєцова, яка наразі є студенткою Вроцлавського університету.