Головна / Анонси / Інструменти електронної демократії у Вінниці

Інструменти електронної демократії у Вінниці

25/04/2018

Про е-демократію у Вінниці та про те як кожен з нас може долучитися до процесу прийняття рішень за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій будемо спілкуватися під час публічного обговорення "Інструменти електронної демократії у Вінниці".

Якщо Ви хочете взяти участь у бюджеті громадських ініціатив, дізнатись як працює система електронних петицій, мапа звернень та новий проект "Інформер для громадян", чекаємо вас вже в цю середу о 10:30 у соціохабі "Місто зі змістом", що за адресою м Вінниця, вул. Пушкіна, 11.

Попередня реєстраці на захід за посиланням https://goo.gl/forms/VUT0pbJUWjasvv143 

Захід відбудеться у рамках проекту "Лабораторія електронної демократії" за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта та швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» Програма EGAP , яка спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні. Програма EGAP фінансується Швейцарською Конфедерацією і виконується Фондом Східна Європа та Фондом InnovaBridge. Детальніше про програму на сайті egap.in.ua