Головна / Анонси / Як працюють інструменти електронної демократії в Вінниці

Як працюють інструменти електронної демократії в Вінниці

27/01/2018

31 січня 2018 року об 11:00 в приміщенні ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за адресою м. Вінниця, вул. Городецького, 7 відбуватиметься обговорення «Як працюють інструменти електронної демократії у Вінниці».

Представники та представниці влади, громадськості та ЗМІ обговорюватимуть наступні питання:

- Наскільки громадяни готові до електронних процесів прийняття рішень?

- Як той чи інший інструмент електронної демократії допоможе вінничанам у цьому? 

- Дієвість поширених практик у Вінниці, зокрема, електронних петиції, бюджету громадських ініціатив, електронної мапи звернень та ін.

До участі у заході запрошені представники та представниці департаментів Вінницької міської ради, громадських організацій, ЗМІ, активні мешканці міста.

Модераторка: Sofia Sakalosh, керівниця Лабораторія Електронної демократії ГО Подільська Агенція Регіонального Розвитку

Захід проводиться в рамках проекту "Лабораторія електронної демократії" за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта та швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), яка спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні. Програма EGAP фінансується Швейцарською Конфедерацією і виконується Фондом Східна Європа та Фондом InnovaBridge. Детальніше про програму на сайті egap.in.ua