Головна / Новини / Як розвивати свої громади дізнавалися представники ОТГ Дніпропетровщини

Як розвивати свої громади дізнавалися представники ОТГ Дніпропетровщини

10/04/2018

В межах програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією ГлобалКомьюнітіз (GlobalCommunities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у Дніпрі відбувся дводенний практичний семінар «Знай свою громаду».

Під час заходу представники 12 ОТГ Дніпропетровщини розширювали уявлення щодо сталого місцевого економічного розвитку (СМЕР), різноманітних практичних інструментів його втілення, підтримки та стимулювання за участю зацікавлених осіб.

Співорганізатори заходу – науковці Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України – ознайомили представників робочих груп ОТГ з місцевого економічного розвитку з основними принципами проекту, з програмами та інструментами для розвитку територій, навчали їх створенню «Планів дій» громад та вмінням, як мобілізовувати людей навколо єдиної мети.

Своїми знаннями та досвідом стосовно місцевого економічного розвиткуз представниками об'єднаних територіальних громад поділилися експерти ГО "ПАРР" Софія Сакалош та Іван Образцов.

Інформаційне забезпечення місцевого економічного розвитку, інструменти МЕР, приклади реалізації проектів МЕР, робота з донорами, а також практичні заняття стосовно складання економічного профілю ОТГ і створення планів дій для практичної імплементації Стратегій розвитку ОТГ - ці та інші теми стали атуальними під час семінару.