Головна / Новини / У Вінниці вчилися протидіяти фейкам і верифікувати інформацію

У Вінниці вчилися протидіяти фейкам і верифікувати інформацію

25/02/2018

Протягом трьох днів, 22, 23, 24 лютого, у Вінниці представники/ці ЗМІ, громадські активісти/тки та студенти/тки брали участь у тренінгу з верифікації, фактчекінгу та боротьби з фейками.

Представники/ці з інших міст мали можливість взяти участь у тренінгу дистанційно, оскільки велася онлайн-трансляція.

Щодня учасники/ці мали нагоду познайомитися з тренерами, які спеціалізуються на питаннях верифікації, фактчекінгу та боротьби з фейками, а також отримати відповіді на питання із зазначених тем.

Так, у перший день публіцист, історик та журналіст Роман Кабачій розповів про пропаганду, її принципи та про «джинсу», яка масово заполонила інформаційний простір.

Другого дня редакторка з фактчекінгу інформаційного ресурсу «Стопфейк» Олена Чуранова розповідала про те, як вирізнити фейки у повідомленнях ЗМІ та як їм протидіяти.

Третього дня керівник програм нових медіа ГО «Інтерньюз-Україна» Віталій Мороз розповідав про пошук інформації в мережі Інтернет та верифікацію даних.

Відео-записи тренінгім можна подивитися за посиланнями:

Перший день: https://www.youtube.com/watch?v=rcbEF3gQ_0M&feature=youtu.be

Другий день: Перша частина тренінгу https://youtu.be/4WCxw8ToDc8

Друга частина тренінгу https://www.youtube.com/watch?v=1v5NRRpYSDI

Третій день: https://youtu.be/7UwPp3sUjJk

Захід відбувався у межах проекту «Лабораторія сучасного контенту для регіональних медіа», що реалізується ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки Посольства США в Україні.

Більше фото на нашій сторінці Facebook https://www.facebook.com/pard.vn/