Головна / Новини / «Імунітет до ілюзій»: про розвиток громадянського суспільства говорили у Вінниці

«Імунітет до ілюзій»: про розвиток громадянського суспільства говорили у Вінниці

18/12/2020
Люди - найвища цінність. Цей вислів є одним із гасел нашої організації. І в цьому ми ще раз переконалися під час участі у IX Форумі розвитку громадянського суспільства від Isar Ednannia.
 
Форум під назвою «Імунітет до ілюзій» об'єднав 25 регіонів України та понад три тисячі активістів/ток.
 
Ми також долучилися до Форуму та мали нагоду презентувати свою організацію у досить незвичній формі. Так, у форматі "Печа-куча" менеджерка з комунікації Галина Сегеда розповіла про те, як організація працювала та відновлювала свій потенціал у умовах пандемії.
 
"Пандемія стала для нас викликом і карантинні обмеження внесли свої корективи, проте ми не зупинилися і швидко адаптувалися до нових форматів роботи. А нашим невеликим проєктом-перемогою став проєкт “Врятуй лікаря - збережи життя”, підтриманий Міжнародним Фондом “Відродження”, - розповіла Галина Сегеда.
 
Також ми мали нагоду розповісти про підприємство "Системні рішення" та поділитися досягненнями та викликами, які виникли під час пандемії.
 
Надзвичайно приємно було почути відгуки та подяки від представниць Громадської організації ВІСЬ м.Вінниця та 
Суспільна Служба України (Вінниця).
 
 
Нагадаємо, що регіональні події Форуму організовувала ГС “Мережа хабів громадянського суспільства України” Мережа хабів України. Партнерами у Вінниці стали Джерело надії / Spring of Hope та HUB Місто змістів.