Головна / Новини / Дві сотні представників ОМС Донеччини та Луганщини вдосконалювали навички на тренінгах

Дві сотні представників ОМС Донеччини та Луганщини вдосконалювали навички на тренінгах

12/12/2020
Дві сотні представників та представниць органів місцевого самоврядування Донецької та Луганської областей вдосконалювали свої навички на тренінгах, розроблених Подільською агенцією регіонального розвитку в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
 
Із 30 листопада по 10 грудня у Святогірську та Сєвєродонецьку відбулися дводенні тренінги на теми «Основи планування. Ефективна робота в команді» та «Ефективна координація та організаційний менеджмент» для представників/ць органів місцевого самоврядування Донецької та Луганської областей.
 
Тематика цих тренінгів надзвичайно актуальна та потрібна для успішної роботи в галузі самоврядування.
 
Учасники/ці дізнавалися про стратегічне та операційне планування, координацію дій, узгодження візії, місії, цілей та завдань в межах визначеної діяльності в громаді. Також розглядалися важливі моменти в роботі представників влади, спеціалістів та керівників стосовно підбору кадрів і формування справжньої команди однодумців: офлайн та онлайн комунікаційні підходи, принцип «менеджмент, побудований на результаті», тімбілдінг та генерування ідей.
 
Завдяки професіоналізму тренерів Ігоря Добка та Наталі Бойко і застосуванню ними ефективних методик навчання (командна робота, брейн-стормінг, дерево цілей тощо) навчання вийшло результативним, а здобуті учасниками/цями знання працюватимуть на тривалу перспективу.
 
Варто зауважити, що всі тренінги відбувались із дотриманням вимог протиепідемічної безпеки в умовах карантину. Учасники/ці були забезпечені всіма необхідними засобами індивідуального захисту та дотримувалися правил безпеки в карантинних умовах.
 
Цикл подібних тренінгів та навчальних візитів відбуватиметься і в 2021 році - в межах реалізації Програми розбудови управлінського потенціалу для місцевого самоврядування громад Донецької та Луганської областей, що розроблена ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру.