Головна / Новини / Про туристичний шлях, створений в межах проєкту Кластер «Яблуневий шлях», йшлося під час конференції

Про туристичний шлях, створений в межах проєкту Кластер «Яблуневий шлях», йшлося під час конференції

28/11/2020

Ознайомитися з туристичним шляхом, створеним в межах проєкту Кластер «Яблуневий шлях» та обмінятися досвідом у туристичній галузі мали нагоду учасники та учасниці конференції "Кластер «Яблуневий шлях» – від туризму та інновацій у галузі садівництва до покращення якості життя у громадах".

Про програму ЄС «Мери за економічне зростання» в Україні та провадження проєктів розповіла експертка Програми ЄС «Мери за економічне зростання» Наталія Унучко.

Про співпрацю в межах проєкту Кластер «Яблуневий шлях» розповіли заступниця директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Валентина Кирилюк та заступниця директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку, начальниця управління торгівлі, послуг та туризму Вєга Кулявець.

Що таке «кластер»? Як функціонують кластери в інших країнах? Як працюватиме кластер «Яблуневий шлях»? йшлося під час презентаціяї Олега Левченка, експерта з розвитку територій ГО «Подільська агенція регіонального розвитку».

Місцевий координатор у Северинівській громаді Владистав Підгаєць розповів про те, що отримала Северинівська громада, впроваджуючи проєкт Кластер «Яблуневий шлях».

Сергій Підмогильний, координатор з розвитку мережі Greenways Ukraine розповів про перспективи розвитку «Яблуневого шляху» та практики зелених шляхів.

Про якісні туристичні послуги, відмінності між туристичними перевагами території і туристичним продуктом та створення туристичних маршрутів в межах проєкту йшлося під час розповіді Юрія Войціцького, експерта з місцевого і регіонального розвитку територій та стратегічного планування.

А сільський голова Сніткова Віктор Ольшевський розповів про налагодження міжмуніципальної співпраці в сфері ягідництва.  

Захід відбувася в межах проєкту  технічної фінансової допомоги Європейського Союзу Кластер «Яблуневий шлях», що впроваджується на території Барської та Северинівської об’єднаних територіальних громадах у партнерстві з Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку». 

Проєкт реалізовується в Україні в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG), що є новою ініціативою Європейського союзу, яка розпочала діяльність у січні 2017 року в рамках Східного партнерства. Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства і сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання та створення робочих місць. Більше інформації на сайті - http://www.m4eg.eu/en/