Головна / Новини / Захисні екрани та зволожувачі кисню передано лікарням

Захисні екрани та зволожувачі кисню передано лікарням

22/05/2020

Сьогодні, в умовах пандемії, «на передовій» знаходяться лікарі, які особливо потребують індивідуальних засобів захисту при контакті з інфікованими пацієнтами.

Громадська організація "Подільська агенція регіонального розвитку" серед організацій, які оперативно реагують на потреби суспільства, зокрема, лікарень. Одним із підтверджень цього є робота в межах проєкту «Врятуй лікаря - збережи життя».

Так, реалізуючи проєкт, ми вже передали 10 захисних екранів для хірургічного відділення Міської клінічної лікарні №2 міста Вінниці.

Також було передано 20 комплектів для зволожувачів кисню до Вінницької міської клінічної лікарні №1.

Зроблено 40 з'єднувачів двох типів по 20 штук (16/22 мм) для шлангів ШВЛ-апаратів та передано для "швидкої допомоги".

Проєкт здійснюється за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».

 

Дякуємо за співпрацю та допомогу Департаменту ІТ Вінницької міської ради та соціальному підприємству «Системні рішення».

Нагадаємо, Міжнародний фонд "Відродження" підтримав заявку ГО "Подільська агенція регіонального розвитку".

Організація впроваджує проєкт "Врятуй лікаря - збережи життя", що спрямований на боротьбу з пандемією COVID-19 у Вінницькій області.

В межах проєкту планується швидко реагувати на потреби медичних закладів та виготовляти на 3-D принтері комплекти для зволожувачів для апаратів штучної вентиляції легенів, перехідники, адаптори для кисневих балонів, еластичні вкладники.