Головна / Анонси / Польсько-українська дискусійна платформа за участі Олександра Зінченка / Тренінг для тренерів у межах проєкту Кластер «Яблуневий шлях»

Тренінг для тренерів у межах проєкту Кластер «Яблуневий шлях»

17/12/2019

У межах проєкту Кластер «Яблуневий шлях» відбудеться тренінг для тренерів.

Захід буде присвячений методологіям та технологіям садівництва. Учасники тренінгу покращать свої знання в сфері садівництва та дізнаються про європейські методології.

Участь у заході візьмуть сільськогосподарські дорадники, представники департаментів Вінницької ОДА, експерти в галузі садівництва, які вдосконалять свої знання та поширюватимуть досвід серед відповідних навчальних закладів, фермерів та сільськогосподарських виробників.

Тренерка - Валентина Лановенко (Valentina Lanovenko), президент Академії органічного розсадництва «Ekogarden».

Дата: 17-18 грудня 2019

Місце: вул. Владислава Городуцького, 7, місто Вінниця

Захід відбуватиметься в межах проєкту технічної фінансової допомоги Європейського Союзу Кластер «Яблуневий шлях», що впроваджується на території Барської та Северинівської об’єднаних територіальних громадах у партнерстві з Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку».

Проєкт реалізовується в Україні в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG), що є новою ініціативою Європейського союзу, яка розпочала діяльність у січні 2017 року в рамках Східного партнерства. Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства і сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання та створення робочих місць. Більше інформації на сайті - http://www.m4eg.eu/en/

За детальнішою інформацією звертайтеся до Галини Сегеди, +389077052366, +380632885982, halyna.seheda@gmail.com